V dámské módě se toto jaro obzvlášť odráží dění posledních měsíců. Oblečení je pohodlné, ale nezapomíná podtrhnout ženskost a přinést svěží závan třeba v květinových vzorech. Zjistěte, z jakých outfitů si toto jaro sestavit šatník.

Široké kalhoty

Ovládat módní trendy jara 2021 budou široké kalhoty – úplně všude. Dají se nosit elegantně i ležérně, do práce i pro volný čas. Odkazují na pohodlí, na které jsme si v posledních měsících zvykli.

Krátké topy a braletky

Toto jaro se nachystejte zatnout břišní svaly a odhalit kus těla: vrací se móda crop topů a braletek. Trendem je nosit krátké topy či braletky barevně sladěné se zbytkem outfitu na jaro. Můžete je doplnit sakem nebo převázat mikinou.

Černobílá kombinace

Nesmrtelná kombinace černé a bílé se zase hlásí o slovo. Léty ověřenou klasiku můžete ozvláštnit vrstvením nebo doplňky v netradičních tvarech. V jednodušší, minimalistické černobílé kombinaci vytvoříte stylový look.

Zvýrazněná ramena a ruce

Zvýrazněná ramena a nabírané balonové rukávy poutají pozornost k vrchní části jarních outfitů. Na výběr je toto jaro široká škála, od objemných vycpávek připomínající módu 80. let až po nenápadné zdůraznění ramen. Nadýchané rukávy se zase přihlásí o slovo nejen při pracovních videohovorech, kde jejich propracování krásně vynikne při nošení ve volném čase.

Květinové vzory

Co by bylo jaro bez rozkvetlých květin? V roce 2021 se můžete těšit na spoustu květinových vzorů. A čím větší, výraznější a jasnější jsou, tím lépe. Návrháři odsouvají drobné a povadlé kvítky a nahrazují je velkými motivy v jasné žluté nebo žhavě růžovými květy.

Jaro je pryč, podívejte se, jaké jsou trendy v dámské módě pro léto 2021.