jak-vybrat-bezky

Lada

Jako vystudovaná učitelka anglického jazyka, tělesné výchovy a základů společenských věd, a s pár lety praxe, Vám budu radit právě v těchto oblastech.

Kromě sportu a vzdělávání (se) ráda čtu, vařím pivo a cestuji. Oblíbila jsem si hlavně jihovýchodní Asii, a to nejen pro jejich výbornou kuchyni.

jak-vybrat-bezky

Eva

Vystudovala jsem obor Veřejná správa a sociální politika, a poté jsem několik let pracovala v soukromé firmě se zaměřením na kovovýrobu. Trošku jsem se minula oborem 🙂 Nyní jsem máma na plný úvazek, mám doma krásnou holčičku. Proto se budu věnovat především tématům z oblasti rodičovství a dětí.

Kromě mého největšího koníčku, což je má dcera, mě baví pečení, koukání na basket a hraní různých her, ať na konzoli nebo těch deskových. Mám doma také pejska, takže chodíme často celá rodinka na procházky.

jak-vybrat-bezky

Vojta

Ač jsem vystudoval uměleckou školu, vždycky jsem byl spíš technický typ. Bavilo mě číst o technologických pokrocích a rád jsem objevoval nové elektro vychytávky.

Ve volném čase rád sportuju, tak jako Lada. Nejvíc mě baví kolo, jedno jsem si sám dal dokupy ještě štěstí, že existuje youtube 🙂 Jinak mě baví filmy, obzvlášť komedie. Jsem pozitivní člověk a rád se zasměju. Také jsem rád, že jsem v tomto malém týmu a psaní mě baví rád poradím, když vím.

jak-vybrat-bezky

Tomáš

Stále ještě studuji, mým oborem je průmyslové inženýrství na strojní fakultě, ale již několik let se při studiu zabývám také psaním článků. Mám štěstí, že nejčastěji píši o věcech, které mě baví a zajímají – tedy o auto-moto, elektronice nebo sportu.
Ve volném čase se nejvíce věnuji běhání a posilování a cizí mi nejsou ani kolečkové brusle nebo kolo. V zimě rád vyrazím na lyže a v létě si zase užívám vyjížďky na motorce.
Petr Hejčl copywriter

Petr

Ještě stále jsem studentem gymnázia. Kromě vzdělávání se rád běhám, cestuju s přáteli, poslouchám hudbu, občas něco zabrnkám na kytaru, čtu a píšu. Zajímám se o situaci v Africe či na Blízkém východě, společenské problémy nebo politiku. A taky zahrádkaření. A když zrovna nedělám nic z výše uvedeného, tak pravděpodobně připravuju kafe nebo míchám drinky za barem.