Kdo pro vás píše?

Lada

Lada

Majitelka, redaktorka

Jako vystudovaná učitelka anglického jazyka, tělesné výchovy a základů společenských věd, a s pár lety praxe, Vám budu radit právě v těchto oblastech.

Kromě sportu a vzdělávání (se) ráda čtu, vařím pivo a cestuji. Oblíbila jsem si hlavně jihovýchodní Asii, a to nejen pro jejich výbornou kuchyni.

Eva

Eva

Redaktorka

Vystudovala jsem obor Veřejná správa a sociální politika, a poté jsem několik let pracovala v soukromé firmě se zaměřením na kovovýrobu. Trošku jsem se minula oborem 🙂 Nyní jsem máma na plný úvazek, mám doma krásnou holčičku. Proto se budu věnovat především tématům z oblasti rodičovství a dětí.

Kromě mého největšího koníčku, což je má dcera, mě baví pečení, koukání na basket a hraní různých her, ať na konzoli nebo těch deskových. Mám doma také pejska, takže chodíme často celá rodinka na procházky.

Vojta

Vojta

Redaktor

Ač jsem vystudoval uměleckou školu, vždycky jsem byl spíš technický typ. Bavilo mě číst o technologických pokrocích a rád jsem objevoval nové elektro vychytávky.

Ve volném čase rád sportuju, tak jako Lada. Nejvíc mě baví kolo, jedno jsem si sám nedávno dal dokupy – ještě štěstí, že existuje youtube 🙂 Jinak mě baví filmy, obzvlášť komedie. Jsem pozitivní člověk a rád se zasměju. Také jsem rád, že jsem v tomto malém týmu (i když jako jediný muž), s holkama je sranda a psaní mě baví, rád poradím, když vím.