Pánská móda se v jarním období 2022 ponese v duchu praktičnosti a pohodlí. Návrháři vycházeli z ověřených kusů, které převedli do moderní podoby. Podívejte se, na jaké trendy se v mužské módě můžete toto jaro těšit.

Bomber

Jedním ze znovu objevených kousků pro toto jaro je bomber. Nosit jej můžete v klasickém, kratším střihu ze 70. let nebo v delším provedení. V obchodech nechybí ani lesklé bombery.

Patchwork

Návrháři navrací umění patchworku do jarní sezóny. Poháněni trendem recyklace a upcyklace je na módní kousky často přenáší v neobvyklém, drzém a military stylu.

Kapsáčové kalhoty

Na jaře 2022 v trendech pánské módy převládá pohodlí. Odráží se to v návratu kapsáčů, které se nosí v různých, spíše širších, střizích. Které z těchto praktických kalhot zapadnou do vašeho stylu?

Oversized trenčkot

Trenčkot je pro jarní období klasickým kouskem. Ale v jarní sezóně 2022 se nosí s nádechem volné, oversized velikosti. Trenčkot můžete zvolit kratší i úplně dlouhý.

Neonové barvy

Do tradiční barevné palety návrháři toto jaro přidávají ty nejvýraznější, neonové barvy. Ať už to jsou detaily, nebo rovnou celé plochy, nejčastěji je využívají v zelených a žlutých odstínech. Nemusíte se jich bát, stačí tyto trendy barvy pro jaro 2022 zkombinovat s neutrálními odstíny jako je šedá nebo béžová.

K oblečením patří také doplňky – mezi ty rozhodně patří chytré sportovní hodinky. Mrkněte, jaké sporttestery Garmin můžete s oblečením sladit, nebo si projděte chytré hodinky Xiaomi