Pánská móda se v jarním období 2023 ponese v duchu praktičnosti a pohodlí. Návrháři vycházeli z ověřených kusů, které převedli do moderní podoby. Podívejte se, na jaké trendy se v mužské módě můžete toto jaro těšit.

Bomber

Jedním ze znovu objevených kousků pro toto jaro je bomber. Nosit jej můžete v klasickém, kratším střihu ze 70. let nebo v delším provedení. V obchodech nechybí ani lesklé bombery.

Patchwork

Návrháři navrací umění patchworku do jarní sezóny. Poháněni trendem recyklace a upcyklace je na módní kousky často přenáší v neobvyklém stylu.

Cargo kalhoty

Na jaře 2023 v trendech pánské módy převládá pohodlí. Odráží se to v návratu kapsáčů, dnes často označovaných jako cargo kalhoty, které se nosí v různých, spíše širších, střizích. Které z těchto praktických kalhot zapadnou do vašeho stylu?

Oversized trenčkot

Trenčkot je pro jarní období klasickým kouskem. Ale v jarní sezóně 2023 se nosí s nádechem volné, oversized velikosti. Trenčkot můžete zvolit kratší i úplně dlouhý.

K oblečením patří také doplňky – mezi ty rozhodně patří chytré sportovní hodinky. Mrkněte, jaké sporttestery Garmin můžete s oblečením sladit, nebo si projděte chytré hodinky Xiaomi