Při výběru šatů se zaměřte na svou postavu. Zohledněte své proporce a na jejich základě vybírejte outfit. Velmi důležitými parametry jsou také výběr materiálu a kvalita zpracování. Vyberte si oblečení z ušlechtilé látky, které umožní vaší pokožce dýchat a zůstat svěží po mnoho hodin.

Ať už se chystáte do práce, na večírek nebo na svatbu, zvolte si předem barvu celého stylingu. Slaďte jej se svým typem krásy a typem události. Důležité je také aktuální roční období. Květinové šaty v pastelových barvách jsou vhodné pro nošení na jaře a v létě, na podzim zvolte barvy zlaté přírody a v zimě můžete vsadit na tmavší odstíny šatů. Využijte například vínovou, bordó nebo třeba tmavě modrou. V zimě se vám budou hodit také třpytivé modely, které z vás udělají hvězdu večírku.

Elegantní šaty Tommy Hilfiger – k mnoha příležitostem

Elegantní šaty Tommy Hilfiger by vám ve skříni rozhodně neměly chybět. Můžete je nosit do práce, na obchodní jednání, rodinné akce, ale i jen tak ve všední den. Šaty z módních kolekcí Tommy Hilfiger vám dodají ženskost a elegantní vzhled. Jejich velkou předností je, že se velmi pohodlně nosí. Můžete si vybrat klasické modely nebo šaty podle aktuálních trendů. Nezapomeňte však, že elegantní styling není jen o šatech. Důležité je vybrat správné doplňky, tedy kabelky a šperky.

Na večírek si můžete vzít mini, midi nebo maxi šaty. Společenské šaty mohou být rozšířené, ale i těsné. Při nákupu mějte na paměti své vlastní preference. Při tanci je důležité například pohodlí. Na druhou stranu každá žena chce na večírku vypadat krásně. Vhodné příslušenství je v tomto případě velmi důležité. Nejoblíbenější jsou vysoké podpatky, ale i ke společenským šatům můžete nazout i tenisky nebo sneakersy. Díky vysoké kvalitě dostupných modelů si je rády vybírají ženy, které upřednostňují špičkové produkty z prověřeného zdroje. Díky preciznímu zpracování vydrží mnoho let, což vám umožní nosit je při různých příležitostech. Už nebudete mít problém s tím, co si vzít na sebe do společnosti i do práce.

Módní šaty – buďte šik za všech okolností

Hledáte nové šaty, ale nevíte jaké se vybrat? Módní šaty a overaly MODIVO jsou skvělou volbou. V nabídce najdete jak starší, tak nejnovější módní kolekce. Ty zahrnují jak modely Tommy Hilfiger, tak další značky. Po jakém modelu sáhnout? Vše záleží na příležitosti, ke které chcete vybrané šaty nosit. Jiný kousek si vyberete na svatbu nebo křest a jiné do práce. Pokud máte rádi elegantní styl pro každodenní život, určitě vás zaujmou  některé modely z naší nabídky.

Správně vybrané šaty – pro dodržení dress code

V práci a na obchodních schůzkách platí určitý dress code, který byste měli dodržovat. Pro obchodní jednání budou nejbezpečnější možností šaty ke kolenům nebo těsně nad kolena. Vyhněte se hlubokým výstřihům a odhaleným ramenům, stejně jako křiklavým barvám. Čím jednodušší šaty si zvolíte, tím elegantněji budete vypadat.

V případě, že hledáte oblečení na speciální příležitost nebo na běžné nošení, můžete popustit uzdu své fantazii a postavit svůj šatník na modelech z krajky, kůže i šatech s volánky. Velmi zajímavou alternativou jsou pak mikinové a košilové šaty. Ve skříni byste měla mít oblíbené džínové šaty. Lesklé oblečení je jistě skvělý způsob, jak vyniknout z davu.