Luceda je svět interiérového designu, nábytku, doplňků do domácnosti, zbožím pro děti i mámy, chovatelskými potřebami, ale třeba i produkty pro svatbu. Sortiment je opravdu široký.  Čím je zajímavý a co je na tomto e-shopu specifické? Čtěte dál recenzi internetového obchodu Luceda.cz.

Co říkají na e-shop Luceda.cz zákazníci

Nejlépe o povaze každého e-shopu vypovídají autentické reference. Čím více spokojených zákazníků konkrétní obchod má, tím je patrnější, že skutečně svou činnost vykonává dobře. Jak je na tom Luceda.cz?

  • Jeden z uživatelů populárního internetového srovnávače Heuréka.cz konstatuje:

Úplně úžasná rychlost vyřízení objednávky, velká pochvala. Jsem naprosto nadšená“

  • S tím souhlasí i uživatelka Terylka, která svůj názor sdílela na stejném portálu:

Přišlo mi vše a v pořádku, dokonce aj dodrželi slíbený termín doručení jelikož jsem měla aj nějaké zboží které zrovna nebylo skladem

Zákazníci ovšem také nejlépe ví, na čem by měl obchodník ještě zapracovat. V tomto případě jsou to spíše jednotlivé stížnosti, že zboží barevně neodpovídalo obrázku, nebo že bylo doručeno o něco později, než bylo uvedeno. Dle Heuréky má však e-shop hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček, průměrná doba doručení je 3,5 dne s tím, že 97 % zákazníku přišlo zboží do 6 dní.

INFO: Pro náš portál Jaktovybrat.cz jsme také testovali zboží objednané z Luceda.cz, které přišlo 2. den od objednávky. Jednalo se o učící věž pro dítě

rostouci-naucna-vez-nejlepsi-recenze-test

Jaký sortiment na webu Luceda najdeme

V sortimentu tohoto internetového obchodu se nachází nábytek a doplňky do domácnosti. To zahrnuje postele, matrace, sedací soupravy, obývací stěny, bytový textil, dekorace na zeď, matrace, oblečení, doplňky pro oslavy a další příležitosti.

Samostatnou kapitolou je pak výběr zboží pro děti. Ten je tvořen kočárky a příslušenstvím a širokou škálou kvalitních hraček, jako jsou klasická autíčka a puzzle, ale i kontrastní hračky. Dále sem patří dětský nábytek, včetně postýlek a naučných věží a zboží určené i maminkám, jako jsou chůvičky, monitory dechu a odsávačky.

TIP: Přečtěte si, jak vybrat učící věž pro dítě.

Jde o ryze českou značku, která svou filozofii vystavěla na jednoduchém mottu: „Tvoříme lásku k domovu.

V čem je Luceda výjimečná?

Celá firma má již dlouholetou tradici, která sahá až do roku 1996. Jde zároveň o ryze českou společnost. Díky tomu měli majitelé možnost se velmi důkladně seznámit s potřebami své cílové klientely a dnes jsou tak schopni nabídnout dostatečně široký sortiment, ze kterého si každý zákazník vybere podle svých přání a potřeb.

V případě mnoha výrobků se tak navíc jedná o produkty, které jsou přímo v ČR i vyráběny. Luceda tak aktivně podporuje i ekonomiku vystavěnou na lokálních principech a snaží se bojovat proti dovozu nekvalitního zboží asijské produkce.

Zároveň si zakladatelé projektu uvědomují, že prioritní pro zákazníka zůstává cena. Proto u svých výrobků garantují i snahu udržovat jedny z nejvýhodnějších cen na českém internetu. Využít můžete v případě zájmu navíc i nákup na splátky.