Kulatiny jsou vždy velkou událostí, ale padesátiny, to je něco extra. Vždyť oslavenec dosáhl půl století mezi námi. To si rozhodně zaslouží pořádný dar. Chcete vybrat něco, co bude stát za to? Něco originálního či vtipného? Pak se vám bude líbit naše inspirace na dárek k 50. narozeninám.

Jaká by to byla inspirace na dárek k 50. narozeninám, kdybychom do ní nezařadili láhev kvalitního alkoholu. V tomto případě však chceme něco jedinečného – to poskytne gravírovaná lahev na míru. Lahev, kterou nemá nikdo jiný na světě. Laser se postará o vygravírování jména oslavence, přání nebo čehokoliv jiného. Do 48 h ji můžete mít u sebe.

Sestavení rodokmenu: 30 předků zpět

originalni-dar-50-lahev

Zajímá se oslavenec spíš než o alkohol o svoji rodinu a historii? Pak ho k padesátinám potěšte originálním dárkem v podobě rodinného rodokmenu. Třeba objeví předky, o kterých ani nevěděl. A co když náhodou pochází ze šlechtického rodu?

Vtipné dárky pro muže

Destruktoterapie nejen pro choleriky

Štve oslavence, že už mu je padesát? Ale má pořád dost sil? Pošlete ho na destruktoterapii. Na ní může zcela legálně rozmlátit kancelář nebo zničit auto. No není tohle skvělý dárek k padesátinám?

Oslavte věk tričkem

Tričko je skvělý dárek, který bude oslavenci připomínat zážitky z oslavy, a navíc může být opravdu vtipné. Vybírejte z vtipných nápisů nebo se vytvořte vlastní potisk a potěšte muže originálním designem vaší vlastní výroby. Je to opravdu snadné.

Dárky pro ženu

Myslíme i na inspiraci na dárky k 50. narozeninám pro ženy. Mohlo by se zdát, že vybrat dárek pro ženy bude mnohem snazší, než vybírat dárky k padesátinám pro muže. Rozhodně se nabízí větší množství produktů, ale není tak úplně snadné trefit se do vkusu. Velmi originálním a osobitým dárkem může být i milý vzkaz vytvořený díky gravírování do dřeva. A na škodu určitě nejsou ani praktické a tolik oblíbené vouchery.

Praktický a vděčný: dárkový poukaz

Krásné ženě náleží krásný šperk

originalni-dar-50-pro zenu-narozeniny

Darujte voucher na originální nádherné šperky z obchodu Klenota.cz. Takový dárek je vhodný od přátel i rodiny, a žena se pak může rozhodnout sama, zda by raději prsten, náušnice, náhrdelník nebo jiný ozdobný kousek. Vše vybere podle vlastního vkusu a vy si můžete zvolit libovolnou částku voucheru.

Žena zraje jako víno

originalni-dar-50-pro zenu-narozeniny

I na Alkohol.cz mají vlastní dárkové poukazy. Ideální dárek pro milovnice vína a jiných alkoholických nápojů. V nabídce jsou poukazy od 500 do 10 000 Kč. Není voucher dárek, který byste chtěli darovat? Tak zkuste třeba láhev vína, nebo čehokoliv jiného, s vlastní etiketou.

Kosmetika od českého výrobce

originalni-dar-50-pro zenu-narozeniny

Každé ženě se občas hodí nějaká ta kosmetika. Poukaz na její nákup je proto skvělým dárkem. Ať už krémy, parfémy, mýdla nebo koupelnové soli, vše najdete u českého výrobce přírodní kosmetiky, která není testovaná na zvířatech.

Malování podle čísel 

originalni-dar-50-pro zenu-narozeniny

Zábava, relax a na konci hotové dílo. To je malování obrazu podle čísel. Není třeba znát žádné výtvarné techniky, stačí jen plátno, kalíšky barev a štětec. To vše je součástí tohoto zábavného balíčku. 

Originální dárek pro ženu: Vlastní parfém

originalni-dar-50-pro zenu-narozeniny

Máme pro vás jeden opravdu skvělý a stoprocentně originální dárek pro ženu k 50. narozeninám. Chcete darovat něco, co nikdo jiný mít nebude? Darujte oslavenkyni vlastní parfém, který si na základě svých oblíbených esencí vyrobí za pomoci aroma expertky a odnese si ho domů v ozdobném flakonku z českého skla. Opravdu jedinečný dárek.

Nový koníček? Kurzy pro radost

originalni-dar-50-pro zenu-narozeniny

Je oslavenkyně kreativní, ráda tvoří? Pak se jí bude líbit nabídka kreativních kurzů. Zajímá se o sport nebo zdraví? I tady si přijde na své. Nechybí ani kurzy osobního rozvoje nebo technické kurzy. Každý kurz je možné začít zdarma a rozhodnout se, který je ten pravý. Dostupné jsou i dárkové poukazy.

Na závěr už můžeme jen popřát, ať se oslava narozenin vydaří.