Určitě i vy znáte tuto situaci: rádi byste někomu koupili dárek, ale vůbec vás nenapadá, co by se dotyčnému mohlo líbit. Možná pro vás máme řešení. Jestli má dotyčný rád pivo, vyberte mu vtipný pivní dárek. Předmětů s motivem piva existuje ohromná spousta, vždyť jsme známí jako národ pivařů. Jistě mezi nimi vyberete ten pravý pivní dárek, který udělá obdarovanému velkou radost a vykoulí mu úsměv na tváři.

Dárková balení piva

Sázkou na jistotu jsou dárková balení piva. Kdo by neocenil zásobu oblíbeného nápoje! V dárkových baleních najdete ochutnávkovou sadu piv od různých výrobců, případně rozdílné produkty od jednoho pivovaru. Některé dárkové koše obsahují i balení oříšků či chipsů, aby bylo k pivu co přikusovat.

Degustační sada piv

Pivní dárky originální vtipné pro muže i ženy - dárková sada set piv, ochutnávkový degustační balíček

Dárkové balení piva je jasná sázka na jistotu – obdarovaný jistě ocení několik druhů piv k ochutnávání. Desítky, jedenáctky, dvanáctky, prémiové ležáky, ale i dobroty, které v kombinaci s pivem nezklamou – tyčinky, sušené maso, brambůrky, utopency a další. Klikněte na tlačítko a prohlédněte si celý obsah pivního dárku. 

Bedna pro milovníky piva XXL

Originální vtipný pivní dárek - manboxeo - krabice XXL - pivní degustační set, sada s pochutinami

Tento pivní dárek je opravdová specialita pro jedince, kteří rádi dobývají. Obsah se schovává v krabici, do které se musí obdarovaný dostat přiloženým páčidlem. 

Pak už si může vychutnat pivní speciály i originální pivní dobroty. Nechybí ani možnost půllitru s vlastním gravírováním. Klikněte na tlačítko a mrkněte, v jakých variantách je tento originální pivní dárek k mání. 

 Ochutnávkový balík 25 skvělých ležáků

Pivní dárek pro muže - pivní sada ležáků, degustační balíček

Darujte 25 vybraných skvělých ležáků z kvalitních malých a středních českých pivovarů v dárkovém ochutnávkovém balení. 

Jedenáctky, dvanáctky, i prémiové ležáky, které byste najednou v supermarketu určitě neposbírali. Ze všech koutů České republiky pečlivě vybraná česká piva s pořádným řízem, který potěší každého milovníka klasických tradičních tuzemských piv.

Pivní zážitky

Dáváte raději zážitky než věci? Pak je tu skvělá příležitost pro pivní zážitky! Milovníci piva si určitě užijí den v pivních lázních, exkurzi v pivovaru, degustační menu, pivní pobyt nebo si vyzkouší, jaké to je stát se na den sládkem a uvařit si vlastní pivo!

Kurz vaření řemeslného piva

Kurz vaření řemeslného piva - pivní dárek pro muže i ženy

Exkurze v pivovaru + škola čepování

Pivní dárky - exkurze do pivovaru Pilsner Urquel, Plzeň, škola čepování piva

Degustační menu na pivolodi

Originální pivní dárek - degustační menu na pivní lodi, degustace piv, párování s jídlem

Sklenice na pivo

Někomu se rozbíjí sklenice častěji, někomu méně, ale přiznejte si, že sem tam se to stane úplně každému. Proto nic nezkazíte, když svému milovníkovi piva darujete pivní sklenici. 

Pivní sklenice 

Pivní sklenice, které drží teplotu

originalni-pivni-sklenice

Univerzální pivní sklenice 

pivní dárky - pivní sklenice

Pivní sklenice na piva typu IPA

pivní sklenice na specialy - IPA Indian Pale Ale

Pivní sklenice na piva typu APA

Sklenice na pivo typu ALE a další pivní speciály a svrchně kvašená piva

Vtipné pivní dárky

Pivo se vypije a zbudou po něm jen láhve. Jestli sháníte dárek, který vydrží dlouhou dobu, sáhněte raději po vtipném předmětu s motivem piva. Z drobností jmenujme například klíčenky, otvíráky, podtácky nebo ponožky.

Pivní tácky

Vtipný pivní dárek - pivní podtácek dřevěný s textem

Originální dřevěný podtácek z topolové překližky v oblíbené přírodní barvě zajisté pobaví každého pivaře. Menší drobnost, kterou stojí za to doplnit pivem z nabídky některého pivovaru či minipivovaru. 

Vtipná pivní trička

Velkou kategorii tvoří pivní trička. Jejich motivy oslavují pivo a pivní kulturu. Uspějete s nimi především u těch známých, kteří rádi nosí trička s nápisy a obrázky.

Ačkoli je pivo spíše doménou mužů, rády ho popíjejí i ženy. E-shopy si to uvědomují a v nabídce mají i dámská trička s motivem piva. Pivní dárky pro ženy jsou běžnými produkty.

Pánské pivní tričko

pivní dárky pro muže - pánské vtipné pivní tričko modré s textem

Dámské pivní tričko

Pivní dárek pro ženy - originální vtipné dámské pivní tričko s textem černé

Kde koupit pivní dárky?

Tady je pár tipů, kde pivní dárky koupit, od piv samotných přes trička až po vocuhery. Stačí kliknout na odkaz, ten už vás nasměruje přímo na kategorie s pivem.

Pivní dárky najdete také v podobě zboží, kurzů, piv, zážitků i voucherů na Slevomat.cz.

Výzkumy ukázaly, že Češi vypijí nejvíce piva ročně. Není divu, že jdou originální pivní dárky na odbyt a jejich nabídka se stále rozšiřuje. Své blízké můžete obdarovat degustační sadou piv, pěkným půllitrem, vtipným tričkem nebo nějakou drobností s pivním motivem. Věříme, že vyberete správně a že bude mít dárek úspěch.