Zatím nemáte zkušenosti s nákupem na Olivie.cz? Já ano, a proto vám prozradím, jaké jsou. Vše se dočtete v této recenzi o rodinném českém e-shopu se stříbrnými šperky.

Pozitivní hodnocení

Za každou značku nejlépe hovoří hodnocení jejich zákazníků. Mně jako zákaznici přišla orientace na e-shopu snadná. I s tím, že jsem přesně věděla, jaký typ šperku hledám – perlové náušnice pro sebe a svou roční dceru. Jednoduše jsem pomocí kategorií a filtrů došla k cíli a vybrala. Vyplnění dodacích údajů už byla rychlovka.

stribrne-sperky-olivie-objednavka

Příjemně mě překvapila i doba dodání – ještě ten den bylo odesláno a balíček jsem si vyzvedla hned druhý den v boxu Zásilkovny.

Přiznám se, že jsem o e-shopu dříve neslyšela a toto byla má první objednávka. Proto jsem před nákupem ověřovala zkušenosti zákazníků na zbožových srovnávačích, které mě přesvědčily, že nákup je nejen bezpečný, ale i příjemný. Jaké recenze mě o nákupu na e-shopu se stříbrnými šperky Olivie.cz přesvědčily?

  • Uživatelka Marie H. se dělí o svou zkušenost na srovnávači Heuréka.cz:

Velký výběr hezkých šperků za přijatelné ceny, rychlé doručení. Objednala jsem již vícekrát a vždy spokojenost. Doporučuji!

  • Souhlasí s ní i nakupující Handulka, která se vyjádřila na stejném srovnávači:

Popis přesně odpovídá, objednávky vždy dorazily do druhého dne, komunikace je výborná. Nevýhodou je moje slabost pro náušnice, vždycky narazím na takové, které musím mít. Super obchod !!! Vydržte !!!

  • Zákazník na Zboží.cz uvádí:

Náušnice jsou krásné a kvalitní super rychlé dodání

Po objednávce musím s recenzemi souhlasit.

Silný příběh rodinné firmy

Kdo je vlastně Olivie? Za projektem se ukrývá nejen tradiční prodej šperků, ale především silný příběh jedné rodiny.

K založení rodinné firmy došlo v roce 2017. Stojí za ní Lukáš a Martina Slukovi, matka se synem. Ti už mezi lety 2015 a 2017 v oboru podnikali, v sortimentu tehdy měli šperky z chirurgické oceli a bižuterii. Olivie tak nebyla pomyslnými podnikatelskými ostruhami.

Záhy si však obě duše budoucí nové značky uvědomily, že je nutné se obrátit k produktům, které budou kvalitní a trvanlivé. Tak se zrodila idea prodávat výhradně šperky stříbrné.

Začátky přitom byly velmi trnité, rodinná firma za sebou neměla potřebný kapitál k prvotnímu nákupu šperků. Pomohl až dodavatel, který se uvolil s platbou za šperky počkat do doby, než se začnou prodávat.

O začátcích firmy jsem se také dozvěděla z děkovné kartičky, která přišla spolu s objednanými šperky.

stribrne-sperky-olivie

Jaké stříbrné šperky Olivie.cz nabízí?

Olivie sází na šperky, u nichž je prioritou vysoká kvalita zpracování a atraktivní vzhled. Kromě toho je stěžejní i široká nabídka, aby si vybral skutečně každý zákazník bez ohledu na vkus či požadovanou příležitost. K odstání jsou prsteny, náušnice, řetízky, přívěsky i náramky, a to pro děti, ženy i muže.

Výhody e-shopu

Olivie dbá na pečlivý výběr šperků, sortiment sestavují právě majitelé osobně, a zároveň prověřují kvalitu konkrétních produktů. Také však naslouchají svým zákazníkům.

Značka si hlídá i svůj precizní zákaznický servis. Ten spočívá v rychlé komunikaci. A to nejen klasicky po telefonu nebo e-mailu, Olivie je navíc velmi aktivní na sociálních sítích.

Pokud by se vám šperk přes veškerou snahu nelíbil, máte možnost jej do 30 dnů vrátit.

Mimo to rodinná firma nabízí i speciální věrnostní program OLIVIE+, díky kterému můžete na Olivie.cz uplatňovat slevy.

E-shop je naprosto přehledný s pestrým sortimentem, co do kategorií, jak jsem již zmínila, tak samotných stříbrných šperků. Bonusem je také poradna, kde se dozvíte užitečné informace, které by vás mohly zajímat. Tady stojí za zmínku informace, kterou jsem v poradně vyčetla – a to že stříbrné šperky Olivie mají punc 925, což znamená, že k tvrzení stříbrna není používán nikl. Alergici se tak nemusejí bát, že by je při nošení postihla nepříjemná vyrážka.

Testovací objednávka

olivie-stribrne-sperky-recenze-set-nausnic-pro-maminku-a-miminko

Na e-shopu jsem provedla objednávku, a to hned dvou krásných produktů. Mrkněte na recenzi stříbrných šperků Olivie v samostatném článku s příznačným názvem: Náušnice pro miminko a maminku.

Chci si prohlédnout šperky na e-shopu: