Dámská móda se v letošním létě nese v duchu setkávání se, kdy má oblečení vyniknout, slušet, a zároveň být pohodlné. Trendy barvami na léto 2021 jsou především jasné a veselé odstíny žluté, světle modré, červené, oranžové a růžové.

Pruhy

Vzorem pro letošní léto jsou jednoznačně pruhy. V dámské módě převládají vertikální a hlavně barevné proužky. Nešlápnete vedle ani s širšími pruhy.

Denimové bermudové kraťasy

Denimové kraťasy jsou kouskem, který by měl mít každý ve svém šatníku. Nyní se vrací do módy hlavně bermudy, které se v džínové variantě stávají univerzální součástí outfitu na léto.

Metalické a třpytivé

Po roce v izolaci je potřeba se pořádně blýsknout. Na to odkazuje i trend letních outfitů, které se třpytí a blýskají. Ať už jde o doplňky, nebo celé oblečení.

Maxišaty

Maxišaty patří k letní klasice díky své praktičnosti a pohodlnosti. A módní trendy na léto 2021 s nimi také počítají. Jejich největší výhodou je, že se dají nosit celý den a na každou příležitost. Stačí je doplnit podpatky nebo sakem.

Exotické vzory

Obléknout se jako na dovolené, i když jste pořád ve městě, je podle módních trendů léta 2021 povinnost. Proto můžete tropické vzory s velkými, výrazně barevnými květinami (i neonovými) objevit na nejrůznějších kusech oblečení.

Krásnou a upravenou ženu nedělají jenom šaty, ale i padnoucí make-up a upravené vlasy. Zjistěte, jak vybrat pudr, který bude nejlépe sedět vaší pleti nebo jak vybrat kartáč který používat na suché a který na mokré česání.