S nástupem horkého počasí se pánská móda přizpůsobuje nejen povětrnostním podmínkám, ale i většímu setkávání s ostatními. Letní outfity tak mají spoustu výrazných prvků. Podívejte se, z čeho si můžete vybírat.

Kraťasy s délkou okolo kolen

Mezi módní trendy léta 2021 zaručeně patří kraťasy, které mají délku končící kolem kolen (ideálně nad, ale záleží na typu těla). Kromě neutrálních barev se objevují i výraznější odstíny, doplněné o abstraktní vzory.

Vertikální pruhy

Velkým hitem tohoto léta jsou pruhy a u mužské módy jsou to hlavně ty vertikální. Navíc vytváří skvělou iluzi vyšší a štíhlejší postavy.

Námořnický styl

Jarní trend pracovního (užitkového) oblečení přechází do letní varianty v podobě námořnického stylu. Tyto outfity na léto se tak přibližují námořnické uniformě nebo rybářskému oblečení.

Potištěné košile

Košile jsou v letní sezóně 2021 zase o něco zajímavější. A je to právě kvůli potiskům, které jsou tu v hlavní roli. Od abstraktních přes puntíky až po květinové vzory v největším zastoupení. Vzory jsou velké a ve výrazných barvách.

Barvy: Bílá, žlutá a výrazné odstíny

Mezi trendy barvy léta 2021 patří pestrobarevná škála na vzorech, ale také tu vyniká žlutá. Nezapomínejte ani na bílou, která se ve velkém objevuje na kalhotách a trendy jsou v ní celé outfity, od hlavy až po paty.

Mrkněte i na trendy, které přinesla pánská móda 2022 pro jaro.  

Vypadat a působit dobře není jen o oblečení. Proto se podívejte i na nejlepší pánské parfémy

Pánské trendy v módě nejsou pro vás? Hledali jste snad trendy v dámské módě na léto?