Chystáte se na dámskou rozlučku se svobodou? Máme pro vás několik tipů, co vybrat jako dárek pro nevěstu. Ať už ho budete kupovat jen za sebe, nebo se budete skládat s partou kamarádek, rozlučka se bez dárku jednoduše neobejde. Navíc nevěstě udělá radost, a bude tak mít hezkou památku na tento jedinečný den.

Dárek pro nevěstu udělá radost i ženichovi

Když vaši kamarádku dobře znáte, a víte, že by jí to udělalo radost, erotické prádlo je skvělý dárek. Navíc potěší i ženicha. Zároveň je to věc, která nějakou dobu vydrží a bude připomínat skvělé zážitky z rozlučky.

Něvesta a její tým

Aby bylo jasné, že jde o dámskou rozlučku se svobodou, neměla by na ní chybět trička. V obchodech koupíte již potištěná nebo si můžete vytvořit i vlastní, třeba s fotkou nevěsty nebo vlastním vtipným popiskem. I když má nevěsta zásnubní prsten, stojí za to ji odlišit i tričkem nebo čelenkou se závojem, aby bylo jasné, že tahle dámská jízda je připravená speciálně pro ni. 

Další, decentnější trička s květinovými motivy najdete na e-shopu narozlucku.cz.

Nezapomenutelný zážitek

Aby byla rozlučka vskutku nezapomenutelná, můžete využít nepřebernou nabídku zážitků. Jednoduše pořídíte zážitek podle toho, co by se nevěstě líbilo. Můžete jí pak darovat poukaz na rozlučce, anebo si užít zážitek spolu s ní přímo na místě.

Pivní lázně

Ochutnávka drinků

Jachta s kapitánem

Dárek pro nevěstu, který nesmí chybět

Dámská rozlučka se svobodou bez podvazku? To by přeci nešlo. Ať už se rozhodnete pro jakékoli dárky, nebo se domluvíte na hezkém večeru s budoucí nevěstou bez větších dárků, udělejte jí radost alespoň podvazkem. Není drahý a na svatbě splní funkci něčeho darovaného a něčeho modrého zároveň.

Chcete pro nevětsu něco extra? Zkuste třeba následující: