Už jste slyšeli o Feng Shui? Jednoduše můžeme říct, že se jedná o starobylé čínské umění, kde klíčová je rovnováha mezi jednotlivými prvky. Feng Shui se poslední dobou hodně prosazuje i u nás, a to i co do rozložení vybavení našich domovů. Necítíte se ve svém bytě dobře? Máte pocit, že tam převládá negativní energie? I s tím vám Feng Shui může pomoci.

Zjistěte, jaký vliv má okolí na naše tělo

Místa, ve kterých trávíme hodně času, by nás měla pozitivně podporovat a měli bychom se v nich cítit bezpečně. O tom, že to nejsou jen báchorky, vypovídá i fakt, že metody založené na Feng Shui si osvojili i velké společnosti, které tak uspořádali prodejny a kanceláře pro své zaměstnance. Jestli i vás zaujalo, o co jde, video lekce tak mohou být skvělou inspirací nejen pro uspořádání vybavení vašeho domova, ale také třeba vaší kanceláře nebo prostoru firmy.  

Video lekce o Feng Shui obsahují nejen teoretické návody, ale součástí jsou i osobní zkušenosti a praktické příklady. Návody, co vše je potřeba udělat jinak, čeho se vyvarovat jsou jednoduše objasněny, a tak si myslím, že každý zvládne uplatnit Feng Shui ve svém životě. Kurz je navíc obsáhlý, takže už žádné další informace ani nemusíte složitě vyhledávat v jiných zdrojích. 

Je Feng Shui i pro vás? Zkuste 3 videa zdarma

Pokud se chcete seznámit s tímto uměním, Feng Shui Academy nabízí zdarma tři videa, která jsou začátkem rozsáhlého online kurzu Feng Shui Start. Vede ho lektorka a konzultantka Zuzana Adam. Ve svých kvalitně zpracovaných videích zúročuje své zkušenosti a předává základ starého umění, které má tisíciletou tradici.

S konkrétními návody zvládnete i složitější principy

Díky přehlednému zpracování videí, se v 6 týdnech dozvíte vše podstatné. Zajímavý je i plán, který je součástí lekce. Ten si v průběhu kurzu rovnou zpracujete, a tak budete moci snadno začít s jednotlivými kroky změny. Výsledky uvidíte dost brzy. K lekcím dostanete i pracovní sešit a praktické seznamy, které obsahují teoretický základ. Vše jak na zlatém podnose. Jediné, co je potřeba je vrhnout se na lekce. 

Změna zvenčí pomáhá se změnou uvnitř

Feng Shui je také o tom, že změny ve vnějším prostředí napomohou nastartovat změny uvnitř nás. To nám dává skvělou příležitost, abychom vzali život do vlastních rukou, a abychom ovlivnili energii, která na nás několik hodin denně působí.  

Feng Shui i ve vašem bytě

A co se změní, jakmile se pustíte do Feng Shui ve svém bytě? Z vnějšku to možná bude jiné uspořádání věcí v bytě, třeba si jinak vymalujete, přerovnáte nábytek, otočíte matraciVnitřně začnete pociťovat více pozitivní energie, budete se cítit lépe, mohou zmizet i bolesti hlavy, pokud na ně trpíte. Některým lidem pomohlo nové uspořádání k lepším pracovním nebo sportovním výkonům, lepší soustředěnosti.  

Chcete taky nastartovat změnu? Zkuste Feng Shui Academy, kde najdete 3 naučná videa zdarma.