Pánský styl je letos na podzim zaměřen na detaily a eleganci. Poradíme vám, jaké kousky zvolit, aby byl váš letošní podzimní outfit vytříbený a stylový.

Odvážné vzory

Nebojte se zaexperimentovat. Podzimní móda je letos plná odvážných vzorů, a to zejména na úpletech. Nejvíce moderní jsou geometrické tvary a vzory.

Pouštní tóny

Písečné odstíny vypadají na mužích skvěle a letos na podzim jsou žhavou barvou. Náš tip, jak tuto barvu letos na podzim zařadit, jsou monochromní outfity. Sladěné bundy a kalhoty v odstínech béžové budou vypadat skvěle.

S kůží na trh

Kožené materiály jsou v roce 2021 žhavým trendem jak ženských, tak mužských šatníků. Pokud ještě nemáte svou koženou bundu, nyní je pravý čas si ji pořídit.

Červený poplach

Červená je barvou letošní pánské podzimní módy. Červenou zakombinujte do svých outfitů pomocí obleků, svetrů a mikin či prostým červeným doplňkem.

Roláky

Rolák je letos základním kouskem podzimních outfitů. Jednoduše ho propojíte s ostatními trendy a vyzařuje z něj elegance a sofistikovanost. Ani zde se nebojte upustit uzdu fantazii, roláky můžete nosit v jednoduchých barvách, ale také v zářivých tónech a vzorech.

Univerzitní bundy

Univerzitní bundy známe z mnoha amerických pořadů a filmů. Nyní se tento kousek stal trendem i v běžném nošení. Tento trend si oblíbí nejen sportovní fanoušci, ale i módní nadšenci.

Jak se vám letošní podzimní trendy líbí? A jaký stylový kousek si pořídíte?