Podzim je tady a s ním i nové trendy! Poradíme vám, co bude letos módním hitem a co by měl obsahovat váš podzimní outfit v roce 2022. Podzimní móda se letos nechala inspirovat business stylem a pohodlím. Také móda 90. let se v poslední době těší velké oblibě a nebude tomu jinak ani na podzim. Džíny s nízkým pasem, texturované kabelky či pouzdrové šaty s vysokými botami budou letos více trendy než jindy.

Svetrové vesty

Pokud jste si již v minulém roce pořídila svetrovou vestu, máme pro vás skvělou zprávu. Byla to dobrá volba! Svetrové vesty zůstanou trendy i letos na podzim. Pletené vesty v letošním roce seženete v neutrálních i výrazných barvách a jsou dokonalým kouskem pro podzimní vrstvení.

Nadměrná saka

Velká saka jsou hitem letošního podzimu. Nebojte se porozhlédnout po tomto kousku i v pánském oddělení. Saka se dají skvěle sladit s šaty, džíny i kostýmovými kalhoty.

S kůží na trh

Kůže bude velmi výrazným prvkem letošní podzimní módy. Skvělé na tomto trendu je, že se neomezuje pouze na jeden prvek, ale každý si najde to své. Kožené bundy, kožené kalhoty, sukně či boty. A co takhle již zmíněná saka? I ta vypadají skvěle v kožené podobě.

Tmavě zelená

Barvou letošního podzimu je bez pochyby tmavě zelená. Tato barva promění každý jednoduchý podzimní outfit na novou úroveň. Pokud máte rádi barvy, rozhodně se nebojte tmavě zelenou zařadit do svého šatníku.

Volné kalhoty

Na podzim 2022 nahraďte své oblíbené „skinny jeans“ za volnější střihy. Mezi nejpopulárnější střihy momentálně patří boyfriend či mom džíny, rovné nohavice a také kalhoty s nízkým pasem. Nebojte se odvázat a oblečte kalhoty do zvonu. I ty jsou letos na podzim velmi v kurzu. Pokud chcete svůj outfit oživit, sáhněte po kalhotách vzorovaných.

Jaký letošní trend je vaším favoritem?