Den matek už tradičně připadá na druhou květnovou neděli, takže letos to bude 8. 5. 2022. A jelikož je to svátek jako každý jiný, pěkný dárek by při této příležitosti určitě neměl chybět. Vybrali jsme několik tipů na dárek ke dni matek. 

Darujte zážitek

Na portále Zážitky.cz vybírejte z dárků pro maminky. Nabízí se degustace vín, let balónem, gastro degustace, wellness zážitky, masáže a mnohé další. 

darek-ke-dni-matek

Parfémy a kosmetika

Kterou ženu by nepotěšily kosmetické dárečky. Je to i vděčný dárek ke dni matek a jen stěží šlápnete vedle. Pokud chcete sáhnout po skvělém parfému, ale nevíte si rady, na Notino.cz se podívejte nažebříček 10 top parfémů.

darek-ke-dni-matek

Šperky jako dárek ke dni matek

Stejně jako parfémy a kosmetika se ani šperky neminou účelem. Potěšte svou mámu krásnými náušnicemi, přívěsky a řetízky, prsteny nebo jinými klenoty. Krásné kousky najdete na Šperky.cz

darek-ke-dni-matek

Kvalitní víno

Je-li vaše máma skalní fanynkou vína, tak to bude právě lahvinka kvalitního bílého či červeného, která ji udělá ke dni matek radost. Vybírejte vína, sekty, tematické balíčky nebo dárkové zboží na OsobníVinotéka.cz.

darek-ke-dni-matek

Chcete ještě více inspirace? Podívejte se na naše tipy na dárky pro ženy nebo tipy na dárky pro manželku. Třeba právě tam objevíte ten pravý dárek ke dni matek.