Některé maminky je neznají, jiné si bez nich nedovedou představit život. Přebalovací batohy se od těch běžných liší velkým počtem kapes a přihrádek. Ve srovnání s přebalovacími taškami umožňují pohodlnější nošení. Přečtěte si, podle čeho se orientovat při výběru.

Podle čeho vybírat přebalovací batoh

Čím víc kapes, tím lepší batoh

Určitě znáte tuto situaci: Chcete vytáhnout z batohu nebo z kabelky jednu konkrétní drobnost. Vytahujete jeden předmět za druhým, ale žádný z nich není ten, který hledáte. Stresující chvíle! Když je s vámi plačící miminko, je ještě o stupeň náročnější. Naštěstí se jí dá snadno předejít. Kupte si přebalovací batoh s praktickými přihrádkami a kapsami

prebalovaci batoh ruzovy na kocarek pro maminky s tastickami

V přebalovacím batohu má každá věc své místo. Díky tomu odpadá zdlouhavé hledání. Dožaduje se miminko dudlíku? Sáhnete do kapsy na dudlík a podáte mu ho. Potřebuje utřít z tváře slinu? V cuku letu vytáhnete z příslušné přihrádky látkovou plenu.

Jednotlivé batohy se liší velikostí, členěním a počtem kapes. Vytipujte si několik favoritů a představte si, co a jak byste do nich uložili. Tak zjistíte, který batoh je pro vás nejlepší. Pro jistotu počítejte s kapsou navíc, v budoucnu se vám může hodit.

TIP: Rodiče si vychvalují kapsu na vlhčené ubrousky. Berou se z ní otvorem bez nutnosti vytahovat z batohu celý balíček.

Hmotnost pod 1 kg

Nezatěžujte si záda těžkým zavazadlem. Správné přebalovací batohy pro maminky jsou vyrobeny z odlehčených materiálů a svou hmotností nepřekračují 1 kg.

Lze upevnit přebalovací batoh na kočárek?

Dalo by se říct, že možnost upevnění přebalovacího batohu na kočárek je automatická vlastnost. Pro jistotu si to před koupí zkontrolujte, abyste ho nemuseli nosit stále jen na zádech.

Vzhled batohu

Vybírat batoh jen podle vzhledu by nebyla zrovna výhra, přesto jde o důležitou vlastnost. Jelikož ho budete nosit (téměř) denně, volte raději minimalistický design v jemných barvách. Slaďte ho s kočárkem nebo s oblečením, které nejčastěji nosíte.

5 důvodů, proč potřebujete přebalovací batoh

Mohli byste namítat, že přebalovací batoh nepotřebujete. Vystačíte si s obyčejným batohem, nebo budete používat tašku, kterou dostanete v sadě s kočárkem. Podívejte se na 5 důvodů, proč si myslíme, že je přebalovací batoh dobrá volba.

 1. Je prostornější než běžné batohy.
 2. spoustu praktických kapes, takže v něm všechno rychle najdete.
 3. Většina batohů má dokonce i termo kapsu na láhev.
 4. Na rozdíl od tašek přes rameno šetří záda rovnoměrným rozložením zátěže.
 5. Snadno ho upevníte na kočárek.

Věříme, že přebalovací batoh využijete na maximum nejen v prvních měsících vašeho miminka, ale poslouží vám několik let. Jen místo plenek a chrastítek v něm budete nosit svačinu a hračky na pískoviště.

Co sbalit do přebalovacího batohu?

Městský batoh na kočárek vám bude věrným parťákem, kdykoli půjdete s miminkem ven. Ačkoli název odkazuje na přebalování, sbalíte do něj mnohem víc než náhradní plenky.

Věci na přebalování

 • plenky v dostatečném množství
 • používáte-li, sbalte i náhradní svrchní kalhotky
 • vlhčené ubrousky (případně perlan či jinou variantu)
 • podložku
 • ochranný krém na plenkovou oblast

Ostatní věci nejen pro miminko

 • náhradní oblečení
 • látková plenka na utírání slin apod.
 • taška nebo sáček na použité plenky a znečištěné oblečení
 • oblíbená hračka
 • dudlíky
 • láhev s nápojem, později příkrmy, bryndáček
 • peněženka, mobil, klíče
 • náhradní tričko pro sebe ​​– nikdy nevíte, kdy vás miminko ušpiní

Seznam berte spíše jako nápady, nejde o přesný návod. Časem sami zjistíte, co vám na procházkách chybí a co naopak vůbec nevyužíváte.