Už se vám stalo, že jste si něco chtěli zařídit v zahraničí v hotelu, obchodě nebo na letišti, ale nerozuměli vám nebo jste ani nevěděli, jak to říct? Chcete si konečně do životopisu napsat, že umíte cizí jazyk? Už jste zkusili různé kurzy, ale vždycky jste od toho brzo odešli? Nebojte, nejste v tom sami. Přesně proto vznikly propracované online kurzy cizích jazyků.

Jsou založeny na moderních technologiích, a zároveň pamatují na to, že žijeme v rychlé době a svého volného času nemáme tolik. Naštěstí stačí jen pár minut denně. Máme pro vás tip na online kurzy výuky cizích jazyků. Co online studium jazyků nabízí a proč vyzkoušet předplatné alespoň na zkoušku?

anglictina-aplikace-zdarma

Z jakých kurzů máte na výběr?

Když se řekne cizí jazyk, většině jako první naskočí angličtina. Učení se cizím jazykům však neznamená jen kurzy angličtiny. Ta je navíc v dnešní době již považována za jakousi základní znalost. Na výběr totiž máte z několika jazyků. Třeba znalost němčiny dnes vyhledává velké množství firem. Pro vás její znalost tak znamená nejen možnost najít si zajímavou práci, ale ještě za ní dostat víc než slušně zaplaceno.

Výuka jakých jazyků je dnes široce dostupná online?

INFO: Našli jste mezi nimi jazyk, který se už dlouho toužíte naučit, nebo prohloubit své znalosti? Vyzkoušejte předplatné online jazykového kurzu na zkoušku. Nebo si ještě předtím přečtěte jeho recenzi

A jaká je vaše výmluva?

Mnohdy se lidé vymlouvají, že nemají čas jazyk se učit. To může být pravda, když se zamyslíte, jak dlouho trvá autem nebo na kole dojet nebo pěšky dojít na klasický kurz, tam se 60 nebo 90 minut učit a pak zase zpět donů. Avšak s možnostmi internetu a díky dlouhá léta vyvíjenému a prověřenému systému online kurzu stačí jen 20 minut. A to je čas, který si za den dokáže najít každý.

Pravidelnost při výuce jazyku hraje velkou roli. Oněch 20 minut denně nebo několikrát týdně je tak výrazně efektivnější než jedna lekce týdně. Na té další už si nepamatujete, co bylo na té poslední. Znáte to?

Díky online kurzu se navíc můžete vzdělávat i s pomocí mobilu nebo tabletu, třeba po cestě hromadnou dopravou, kdy efektivně zužitkujete daný čas.

Už jste slyšely rčení: „Kdo nechce, hledá výmluvy, kdo chce hledá způsoby.“

Prohlédněte si i další nápady, jak se naučit anglicky, když nemáte moc času a učíte se sami.

Kvalitní online výuka na zkoušku

Kvalitní online kurz jazyka ví, že to, co nabízí, stojí za to. Proto se nebojí nabídnout své programy na zkoušku za minimum nebo zadarmo. Vy tak snadno zjistíte, jestli vám bude program vyhovovat. Jeho vyzkoušením nic neriskujete. Zkušební doba je výraznou výhodou obzvláště v porovnání s koupí jednorázového kurzovného, které obvykle musíte využít, i když vám metoda učení nebo lektor zrovna nevyhovují. Jinak by vám propadly peníze, a to jsou zbytečné ztráty.

Výuku na zkoušku nabízí třeba onlinejazyky.cz. Za nás můžeme jen doporučit. Jazyků na výběr mají několik, my jsme vyzkoušeli německý jazyk. Also, alles gut!

Na jakých metodách jsou kurzy založeny?

Obáváte se, že si učivo nezapamatujete? Kurzy na onlinejazyky.cz jsou založeny na poslechu, porozumění textu, trénování psaní, čtení, slovíček i gramatiky. Kombinace těchto dovedností zaručuje zopakování si látky všemi způsoby, a díky tomu se zapíše i do dlouhodobé paměti. Jedná se o metodu řízeného učení, u které se ukazuje, že má opravdu dobré výsledky. Navíc máte k dispozici motivační videa, která vám pomohou ve slabých chvilkách a doplní potřebnou energii k výuce.

Většina z nás měla angličtinu už ve škole nebo třeba už absolvovala nějaký ten kurz. Někteří teprve začínají. Navíc má každý jiné tempo učení. Proto jsou online kurzy jazyků nastaveny tak, že se snadno přizpůsobí vašemu tempu a znalostem. Zbytečně tak dokola neopakujete něco, v čem jste si už jistí, a naopak neproběhnete rychle to, co vám činí obtíže. To je další velká výhoda oproti běžným skupinovým jazykovým kurzům.

Délka výuky záleží jen na vás

Rozhodnete-li se pro 14 dní předplatného na zkoušku za 1 Kč a zjistíte, že vám online kurz jazyků sedí, snadno můžete pokračovat v předplatném ve formě měsíční úhrady. To má zase výhodu v tom, že se tak nejedná o vysokou částku. Pokud zjistíte, že už toho umíte dost a dále se učit nechcete, stačí jednoduše předplatné zrušit.

Pustíte se do toho? Co to bude? Angličtina, němčina nebo španělština?

Znáte rčení: „Never put off till tomorrow what you can do today.“ Tak šup na onlinejazyky.cz.

Přejeme vám, ať už vyberete jakýkoli online kurz, aby se vám dařilo a konečně jste tak dosáhli svých cílů.