Ať už chcete vlogovat, nebo vás jednoduše baví vytvářet rodinná videa nebo videa z cestování, bude se vám hodit fotoaparát k tomu určený. A jaký je nejlepší fotoaparát na natáčení videa? Vybral jsem pro vás dva – jeden je velmi snadno ovladatelný a nepotřebuje složitá nastavení. Druhý také není těžké ovládat, ale hodí se spíše pokročilým a zkušenějším. Které fotoaparáty to jsou?

Skvělý fotoaparát nejen pro začátečníky, kteří chtějí tvořit videoobsah. Je kompaktní a vyroben tak, aby jste nemuseli nic složitě nastavovat. Má výklopný displej a rychlý autofocus se zaměřením na tváře a oči. Zvládne tak i rychlé pohyby a zaostřeno bude vždy na správná místa. Navíc disponuje třemi mikrofony a tlačítkem pro bokeh (rozmazání pozadí). Skvěle se hodí i pro prezentaci produktů, kdy fotoaparát automaticky zaostřuje objekt před objektivem. Disponuje také funkcí mimořádně zpomaleného záběru, který si můžete zpomalit až 40x a vytvořit tak profesionálně vyhlížející záběry.

Lze zakoupit i za zvýhodněnou cenu spolu s gripem a stativem. Více zjistíte v obchodě Megapixel.cz

Porovnat ceny na Heuréce:

Tip: Chcete jít do tvorby videí naplno? Vyzkoušejte kurz Poznejte vlogování s Kubajzem a Sony ZV-1 jen za 190 Kč.

Tip: Baví vás nátáčet? A co si k tomu přizvat i dron? Máme pro vás tipy na ty nejlepší drony jak pro začátečníky, zkušené dronaře, tak profíky. 

lumix-g100

Dárky k fotoaparátu:

Fotoaparát společnosti Panasonic se bude hodit všem cestovatelům, vlogerům a dalším tvůrcům videií. Videa můžete natáčet v rozlišení 4K 24p/30p. To vám usnadní výklopný dotykový displej. Fotoaparát zajistí ostrost obrazu díky 5osé hybridní stabilizaci, a to i ostrost vašeho obličeje, když budete natáčet z ruky ve stylu selfie videa. Má totiž funkci detekce tváře. Nemusíte se bát ani o zvuk, fotoaparát disponuje 3 mikrofony – předním, zadním a prostorovým. Citlivost se pak pohybuje v rozmezí 100–25 600. Fotoaparát také snadno připojíte přes Wi-Fi, Bluetooth 4.2 a USB 2.0. Podporuje V-Log L. Má hmotnost pouze 303 g.

Pro více informací se podívejte na video nebo si prohlédněte fotoaparát v obchodě. 

Porovnat ceny na Heuréce: