Kdykoli nás něco trápí, ptáme se sami sebe, zda je nutné jít k lékaři. Stále častěji uvažujeme o přírodní či homeopatické léčbě. Byliny jsou díky svým účinkům určitým druhem takovéto léčby a e-shop Serafin nám rozhodně má co nabídnout. Pojďme se na tento e-shop podívat zblízka.

Jaké zboží Serafinbyliny.cz nabízí?

Při návštěvě e-shopu si můžeme na levé straně obrazovky všimnout boční lišty s kategoriemi, z nichž můžeme vybírat.

Tyto kategorie jsou: Andělské kúryPřírodní kapsleBylinné čajePro naše nejmenšíPřírodní tinkturyBylinné sirupyAkce a novinkySerafin pro vnější užitíKosmetika a mastiOstatní přírodní produkty.

Velmi populární jsou Serafin kapky neboli Serafin tinktury. E-shop nabízí jejich velký výběr. Jejich výhodou je pomoc s detoxikací jater, podpoření kardiovaskulárního i lymfatického systému, trávení či vylučování. Tinktury zlepšují více než jednu oblast, můžeme je používat při problémech nebo jako prevenci, dopřát svému tělu patřičnou péči.

Produkty Serafin také působí příznivě na naši pohodu. Naše duševní zdraví se též může zlepšit. Jak na to, poradí odbornice firmy Serafin. Nechcete-li přímo odbornou konzultaci, obecně se doporučuje přípravek k tomu určený Serafin sirup s názvem Stres a vyčerpání. Sirupy také můžeme použít na péči o dýchací soustavu či k navrácení rovnováhy střevní mikroflóry.

Plusy a mínusy e-shopu Serafinbyliny.cz

Podíváme-li se na e-shop, zjistíme, že vše je přehledné. Byliny, které nabízejí, si dokonce můžeme vyhledat podle zdravotních potíží, které nás trápí. E-shop disponuje i jasně viditelným telefonním číslem, k němuž se píše, že nám operátor ochotně poradí. V pravém dolním rohu je také chatovací okénko, kterého můžeme využít.

Nyní se pojďme zaměřit na recenze reálných a ověřených lidí, kteří tento e-shop hodnotili na webových stránkách Heureky a Zboží.cz.

Plusy – co si lidé na e-shopu vychvalují

 • doba dodání – průměrně 2–3 dny
 • samotné dodání – obsah balíku
 • profesionalita – doporučení produktů
 • přehlednost
 • vysoká kvalita produktů

Mínusy – co se lidem na e-shopu naopak nelíbí

Vzhledem k tomu, že recenze jsou až na pár případů kladné a že lidé spravující tento e-shop odpovídají i na negativní recenze, lze vidět, že kvalita e-shopu je vskutku vysoká. Například na Heurece e-shop hodnotilo 1685 lidí, pouze 11 recenzí ale bylo negativních.

Nicméně, tito zákazníci zmínili:

 • absenci příbalového letáku
 • nedostupnost – na uvedený kontakt se nelze dovolat

Správa e-shopu se snaží s těmito nespokojenými vyřešit jejich problém či stížnost.

Vlastní zkušenost s produkty od Serafinbyliny.cz

Pro testování jsme z e-shopu pořídili balíček produktů, který nám doporučila jedna z odbornic firmy Serafin paní Aneta Benediktová. Na bolest beder a přetížení trapézového svalu doporučila následující produkty:

Zboží přišlo bezpečně zabalené, na jednotlivých produktech je přímo napsané doporučené užívání. Překvapila nás příjemně nahořklá chuť tinktur. Kapsle se klasicky polykají. Svaly se po měsíčním užívání uvolnily.

Na firmě Bylinyserafin.cz se nám líbí, že si kdokoliv může nechat poradit. Buď využít vyloženě odbornou konzultaci, napsat prostřednictvím chatovacího okna na webu v dolním pravém rohu nebo si vybrat produkty podle toho, co nás trápí.

Výhody oproti konkurenci

Proč nakupovat zrovna na tomto e-shopu, zrovna tyto výrobky, proč se nepoohlédnout jinde? Má to několik důvodů.

 • Serafin je ryze česká firma, koupí výrobků podpoříme českého výrobce.
 • Jak vyplývá i z hodnocení zákazníků, produkty jsou vysoce kvalitní.
 • Firma se snaží vyhnout negativnímu dopadu na naši planetu.
 • Také sponzoruje charity, školní a sportovní akce, koupí produktů je podpoříte také.
 • Pokud již máte zdravotní problémy, můžete využít poradenství online a vybrat si jednoho ze čtyř poradců.