Vybrat parfém takříkajíc naslepo může být poněkud fuška. Obzvlášť pokud jej chcete sladit se svým celkovým osobním stylem. Buď se můžete vydat do parfumerie a vyzkoušet několik vzorků, nebo si zkuste udělat náš minikvíz. Který parfém se k vám bude hodit nejvíce?

Jak vyplnit kvíz?

Níže na vás čeká sada otázek, které jsou nepřímo zaměřené na parfémy pro ženy. U každé z nich vyberte odpověď, která k vám sedí nejlépe. Na závěr spočítejte, které písmeno vám vyšlo nejčastěji. Je ale možné, že budete mít výsledky dva, například pokud vám vyjde ve stejném poměru A a B. Parfém, jenž se k vám nejvíce hodí vzhledem k vašemu stylu oblékání, najdete ve výsledném vyhodnocení.

1. Svůj osobní styl byste popsala jako:

a) ležérní

b) elegantní

c) sportovní

2. V módě dáváte přednost spíše:

a) pohodlí

b) stylu a celkovému vzhledu

c) efektivitě oblečení

3. Při výběru oblečení vás jako první zaujme:

a) střih

b) značka

c) barva

4. Máte raději kombinování:

a) různých barev

b) stylů

c) sportovní a elegantní módy

Kdybyste byla botou, byla byste nejspíš:

a) bačkorou

b) lodičkou

c) teniskou

Vyhodnocení kvízu

A) Parfémová voda Light Blue od značky Dolce & Gabbana

Patříte do skupiny lidí, kteří milují své pohodlí. Váš osobní styl vyniká ledabylou elegancí a jedinečným stylem. Ráda zkoušíte nové věci, ale raději dáte vždy přednost starým známým kouskům. Proto se k vám bude nejlépe hodit ikonická Light Blue od Dolce & Gabbana. Jedná se o jiskřivou a energickou vůni, která je plná citrusových a květinových tónů.

B) Parfémová voda Coco Mademoiselle od značky Chanel

Pokud by ve skutečném světě existovala Carrie Bradshaw, pravděpodobně by vám byla dost podobná. Zakládáte si totiž na jedinečném stylu oblékání, sledujete nejnovější módní trendy a nebojíte se zkoušet i odvážnější kousky. Líbí se vám být středem pozornosti, a jakmile se objeví nějaká novinka, ihned ji musíte mít. Vaší voňavkou by mohla být Coco Mademoiselle od značky Chanel. Tato výrazná a jemně hřejivá vůně dodá vašim outfitům šmrnc. Objevíte v ní vůni růží, jasmínu a ovocné tóny, jemně obklopené citrusovými plody.

C) Parfémová voda My Way od značky Giorgio Armani

Vy si zkrátka jdete vlastní cestou. Milujete dobrodružství a v srdci nosíte vášeň ke sportu. Praktičnost z vás přímo čiší, ale zároveň máte své osobní kouzlo. Nebojíte se zkoušet nové věci, proto by se vám mohla zamlouvat vůně My Way od značky Giorgio Armani. Tato květinová parfémová voda byla světu představena v roce 2020 a od té doby si získala srdce nejedné odvážné povahy. Ve flakonu objevíte smyslnou vůni madagaskarské vanilky, bílého pižma, indického jasmínu i tuberózy.